Samochód osobowy wjechał w barierki w Zielonej Górze

01 luty 2019
Autor:  Redakcja
Samochód osobowy wjechał w barierki w Zielonej Górze Zdjęcie czytelnika

W piątek, 1 lutego, kilka minut przed godziną 22 na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze samochód osobowy marki Peugeot z impetem wjechał w barierki. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze zielonogórskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca pojazdu marki Peugeot 307 zagapił się i nie zauważył, że sygnalizator nadaje sygnał czerwony. Kierujący wiedział, że nie zdąży zatrzymać się przed poprzedzającym go pojazdem, dlatego odbił gwałtownie w lewo i uderzył w barierki. Na szczęście nikt nie został ranny a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Na miejscu zjawiła się zielonogórska drogówka, funkcjonariusze ukarali kierujacego mandatem oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu lawety. Z uwagi na mały ruch, nie występowały żadne utrudnienia. 

Informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy poprzez nasz system informowania, zachęcamy do zapisania się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u