Poważny wypadek pod Cybinką. Auto uderzyło w ciężarówkę. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

18 luty 2019
Autor: 
Poważny wypadek pod Cybinką. Auto uderzyło w ciężarówkę. Droga zablokowana Fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 lutego, około godziny 11 na Drodze Krajowej numer 29 pomiędzy Drzeniowem a Cybinką. Samochód osobowy najechał na tył naczepy ciężarówki.

Kierowca ciężarówki jechał w kierunku Cybinki. Tuż za Drzeniowem w pojeździe pękła opona. Mężczyzna zatrzymał się i zablokował praktycznie cały pas ruchu. Nagle na tył naczepy ciężarówki najechał samochód osobowy marki Opel Zafira. Po uderzeniu w naczepę, pojazd odbił się i zderzył z prawidłowo jadącym samochodem marki Volkswagen Passat.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. To kierująca Passatem. Kobieta trafiła do szpitala na szczegółowe badania.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 3 godzin.

Od strony Krosna Odrzańskiego policjanci kierują ruch Drogą Wojewódzką numer 138, zaś od Cybinki poprzez Białków, Rąpice oraz Korczyców. 

Wkrótce więcej informacji...

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u