"Cud na drodze" - Auto uderzyło w naczepę ciężarówki. Kierowcy nic się nie stało

18 luty 2019
"Cud na drodze" - Auto uderzyło w naczepę ciężarówki. Kierowcy nic się nie stało OSP Cybinka

W poniedziałek, 18 lutego, około godziny 11 na Drodze Krajowej numer 29 pomiędzy Drzeniowem a Cybinką doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły 3 pojazdy. W wyniku zdarzenia poszkodowana była jedna osoba. Droga była zamknięta przez blisko 4 godziny.

Kierujący pojazdem marki Opel Zafira, jadąc w kierunku Cybinki uderzył w tył naczepy uszkodzonej ciężarówki a następnie odbił się od niej i zderzył z prawidłowo jadącym Volkswagenem Passatem. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca Passatem. Kobieta trafiła do szpitala na szczegółowe badania.  

O prawdziwym szczęściu może mówić kierowca pojazdu marki Opel Zafira, który ze zdarzenia wyszedł bez szwanku mimo, że z impetem wjechał w tył naczepy uszkodzonej ciężarówki. Siła uderzenia była ogromna a pojazd został dosłownie rozerwany. 

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez blisko 4 godziny, policja wprowadziła objazdy  Drogą Wojewódzką numer 138 oraz poprzez Białków, Rąpice i Korczyców.

Aktualnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.