Tragedia na pasach. Potrącony mężczyzna wpadł pod auto. Trwa reanimacja! (ZDJĘCIA)

18 luty 2019
Tragedia na pasach. Potrącony mężczyzna wpadł pod auto. Trwa reanimacja! Gorzowianin.com

Do dramatycznego wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Gorzowie. Kierujący toyotą potrącił mężczyznę, który pchał wózek. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna znalazł się pod autem. Trwa reanimacja potrąconego mężczyzny.

W poniedziałek 18 lutego około godz. 17.40 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Marcinkowskiego i ul. Staszica doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki toyota corolla potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę, który pchał wózek. Siła uderzenia była tak duża, że potrącony mężczyzna znalazł się pod samochodem.

Na miejsce zdarzenia została wysłana straż pożarna, pogotowie i policja. Strażacy wyciągnęli nieprzytomnego mężczyznę spod samochodu i przekazali załodze pogotowia. - Ratownicy medyczni przystąpili do reanimacji mężczyzny. Akcja reanimacyjna cały czas trwa na miejscu - podaje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Aktualizacja: - Reanimacja potrąconego mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 70-latka. Kierowca toyoty był trzeźwy. Trwa ustalanie tożsamości zmarłego mężczyzny – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.