Zielona Góra: Samochód osobowy potrącił pijanego rowerzystę

18 luty 2019
Zielona Góra: Samochód osobowy potrącił pijanego rowerzystę

W poniedziałek, 18 lutego, około godziny 19:30 na ulicy Agrestowej w Zielonej Górze, doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego.

Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot z nieustalonych jeszcze przyczyn potrącił rowerzystę, który jechał ulicą Agrestową. Na miejsce zdarzenia wezwana została zielonogórska drogówka oraz Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Uczestnicy zdarzenia przebadani zostali alkomatem. Okazało się, że rowerzysta jest pijany.

Ranny cyklista trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe teraz badania.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.