Gubin: Ciało noworodka znalezione w pustostanie

06 marzec 2019
Autor:  Redakcja
Gubin: Ciało noworodka znalezione w pustostanie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W piątkowy wieczór, 1 marca, gubińscy policjanci dostali zgłoszenie o znalezieniu ciała noworodka na terenie opuszczonej fabryki po firmie "Carina" w Gubinie. Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli czynności i udali sę we wskazane miejsce, gdzie potwierdzili tragiczne znalezisko.

W jednym z budynków opuszczonej już fabryki po firmie "Carina" przy ulicy Aleje Łużyckie w Gubinie dokonano tragicznego odkrycia. Prawdopodobnie osoba eksplorująca pustostan natknęła się na ciało noworodka, o zdarzeniu natychmiast poinformowała policję. Zdarzenie potwierdza kom. Norbert Marczenia z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. - Dostaliśmy zgłoszenie o tym, że zostało znalezione ciało bądź płód. Podjęliśmy natychmiast kroki aby zabezpieczyć to miejsce. Szukamy świadków. - dodaje kom. Marczenia.

Matka dziecka nie jest znana, trwa śledztwo. Na miejscu zdarzenia przez kilka godziny pracowali funkcjonariusze policji oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Teren opuszczonej fabryki jest dość dobrze zabezpieczony przed wejściem osób postronnych, całość otacza wysoki płot a potencjalne wejścia do środka są zamurowane bądź zabite deskami. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u