Śmiertelny wypadek pod Nową Solą. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką
Wyróżniony

13 marzec 2019
Autor: 
Śmiertelny wypadek pod Nową Solą. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką Redakcja

Wszystko wydarzyło się na Drodze Wojewódzkiej numer 315 na odcinku Przyborów - Lipiny. Samochód ciężarowy czołowo zderzył się z osobówką, zginęła jedna osoba. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W środę, 13 marca, o godzinie 6:35 rano na 42 kilometrze Drogi Wojewódzkiej numer 315 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujacy pojazdem marki volkswagen vento jadąc od strony Nowej Soli z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, to 61-letni kierowca z osobówki. 

Kierowca ciężarówki za wszelką cenę próbował uniknąć zderzenia i odbił w stronę lasu, gdzie uderzył w pobliskie, pojedyńcze drzewa. Zestaw wpadł również do przydrożnego rowu i częściowo się przewrócił, kierowcy oraz pasażerce z ciężarówki nic się nie stało.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u