Wysoka: Pożar domu. W akcji 8 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

20 marzec 2019
Autor: 
Wysoka: Pożar domu. W akcji 8 zastępów straży pożarnej Gorzowianin.com

W środowy wieczór w miejscowości Wysoka k. Gorzowa Wielkopolskiego doszło do pożaru domu. Ogień objął dach budynku. Na miejsce zostało wysłanych 8 zastępów straży pożarnej, w tym cysterna.

Do pożaru domu doszło w środę 20 marca około godz. 20.30. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 8 zastępów straży pożarnej w tym cysterna. Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, okazało się że ogień objął znaczną część dachu budynku mieszkalnego. 

Po kilkudziesięciu minutach udało się opanować i ugasić ogień. Spaleniu uległa połowa budynku, w tym konstrukcja dachu. W pożarze nikt nie został ranny. Obecnie trwa dogaszanie i rozbiórka konstrukcji dachu oraz spalonych belek.

Na podstawie: gorzowianin.com

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u