Potrącenie nastolatki w Zielonej Górze. "Była zagapiona w telefon" (ZDJĘCIA)

21 marzec 2019
Autor: 
Potrącenie nastolatki w Zielonej Górze. "Była zagapiona w telefon" Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 marca. Około godziny 14:00 na ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze kierujący samochodem osobowym potrącił nastolatkę przechodzącą po przejściu dla pieszych. Dziewczynka miała być zapatrzona w telefon.

Nastolatka przechodziła po przejściu dla pieszych na wysokości ulicy Słowackiej. - Miała założone słuchawki i była zapatrzona w telefon - relacjonuje świadek wypadku. Kiedy dziewczynka znajdowała się na pasach ruchu w kierunku ul. Wojska Polskiego, bokiem uderzył w nią kierowca dostawczego Peugeota Partner.

Piesza odbiła się od pojazdu i upadła na drogę. Pierwszej pomocy od razu zaczęli udzielać jej świadkowie. Po chwili na miejsce dojechał patrol policji z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, który przejął poszkodowaną do czasu przyjazdu zespołu pogotowia. Dziewczynka po opatrzeniu przez lekarza i ratowników medycznych została przetransportowana do szpitala. Prawdopodobnie doznała ona urazu ręki, miała też potłuczoną głowę.

W międzyczasie na ulicę Wyszyńskiego dojechały patrole policji z drogówki, w tym tzw. załoga wypadkowa. Zadaniem funkcjonariuszy jest teraz ustalenie wszystkich okoliczności tego incydentu.

Prawy pas ruchu w kierunku ulicy Wojska Polskiego jest zablokowany. Często tworzą się korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u