Porozbijał bariery i uderzył w inne auto na trasie S3 koło Zielonej Góry. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

21 marzec 2019
Autor: 
Porozbijał bariery i uderzył w inne auto na trasie S3 koło Zielonej Góry Redakcja/archiwum

W czwartek przed godziną 16:00 kierowca osobówki porozbijał bariery drogowe na trasie S3 w kierunku Sulechowa. Gdy zawisł na kilku z nich, uderzył jeszcze w inne auto. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło tuż przed mostem w Cigacicach. Kierowca samochodu osobowego marki Jeep poruszając się lewym pasem ruchu prawdopodobnie zagapił się i wjechał wprost w plastikowe separatory drogowe, które zostały rozrzucone po całej jezdni. Po przejechaniu kilku metrów pojazd zawisnął na kilku z nich i uderzył w prawidłowo jadącego Citroena.

Na miejsce wysłano dwa patrole policji oraz zespół pogotowia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że żaden z kierowców nie potrzebuje pomocy medycznej. Funkcjonariusze powinni zakwalifikować to zdarzenie jako kolizja drogowa.

Droga w kierunku Sulechowa jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd dla samochodów osobowych przez zielonogórską Zawadę i Cigacice. Patrole stoją między innymi na rondzie przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym oraz na węźle trasy S3 "Zielona Góra - Północ".

Godzina 18:25 - Część samochodów osobowych, która stała w korku została przepuszczona przez policjantów po pasie awaryjnym. - Na miejsce dojechały już nasze służby - mówił pracownik zielonogórskiego GDDKiA. Drogowcy zajmą się usunięciem zniszczonych barier.

Godzina 19:00 - Na objeździe przez Cigacice stworzył się zator. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u