Osobówka wjechała pod ciężarówkę na rondzie w Zielonej Górze

22 marzec 2019
Autor: 
Osobówka wjechała pod ciężarówkę na rondzie w Zielonej Górze

Na rondzie im. Ireny Sendlerowej, popularnie zwanym rondem na Przylep doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarowym. Kierowca osobówki zagapił sie i wjechał wprost pod ciężarówkę. Na miejscu pracowały służby, występowały utrudnienia w ruchu.

W piatek, 22 marca, kilka minut przed godziną 7 rano, na rondzie Ireny Sendlerowej doszło do kolizji samochodu osobowego marki opel insygnia z ciężarówką. Kierowca osobówki jadąc ulicą Zjednoczenia, wjeżdżając na rondo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze.

Do zadań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatorów z rozbitych pojazdów oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na jezdnię.

W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny, co znacząco przyspieszyło procedury i rozbite pojazdy już po godzinie zostały odholowane. 

O zdarzeniu informowaliśmy już o 7 rano, za pośrednictwem naszego darmowego systemu ostrzegania! Zapisz się i bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u