Poważne potrącenie na pasach w Wilkanowie

29 marzec 2019
Autor: 
Poważne potrącenie na pasach w Wilkanowie Fot. Patrycja

Do poważnego w skutkach potrącenia doszło na przejściu dla pieszych, na wysokości ogródków działkowych w Wilkanowie. Nieprzytomna kobieta trafiła do zielonogórskiego szpitala, jej stan jest ciężki. Na miejscu zdarzenia pracuje zielonogórska policja, występują utrudnienia w ruchu.

W piątek, 29 marca, kilkanaście minut przed godziną 9, na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Wilkanowie doszło do potrącenia. Kierująca volkswagenem jadąc od strony Zielonej Góry potrąciła pieszą, która przechodziła przez pasy. Siła uderzenia była ogromna, potrącona kobieta upadła kilkanaście metrów dalej od przejścia. Do zdarzenia niemalże natychmiast zadysponowani zostali policjanci oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. 

Ratownicy wspólnie z lekarzem już na miejscu rozpoczęli walkę o życie poszkodowanej. - Kobieta straciła przytomność, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.  

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u