Poszukiwany mężczyzna schował się pod zlewem na worku z ziemniakami

16 kwiecień 2019
Autor: 
Poszukiwany mężczyzna schował się pod zlewem na worku ziemniaków KPP Świebodzin

Podczas służby patrolowej policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego muszą być przygotowani na każdą ewentualność, bowiem pomysły osób wobec których podejmowane są interwencje ogranicza wyłącznie ich fantazja. Świebodzińscy policjanci odnaleźli poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się pod zlewem na worku ziemniaków. Podczas interwencji ujawnili również ponad 104 gramy marihuany.

Służba policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego na pewno nie należy do monotonnych. Każda z interwencji może przynieść nieoczekiwane, różne zdarzenia. Czasem są one niebezpieczne, a czasem.. zabawne. ważnym jest aby potrafić się dostosować do sytuacji i starać przewidywać możliwe zachowanie uczestników. A te jest ograniczone już tylko poprzez ich wyobraźnie.

Jedną z takich interwencji przeprowadzili policjanci ze Świebodzina. W nocy z 11 na 12 kwietnia patrol skierował się pod adres w Świebodzinie, gdzie mógł przebywać poszukiwany mężczyzna. Nie stawiał się on na wezwania prokuratorskie. Ciążyły na nim podejrzenia dokonania rozboju oraz naruszenia nietykalności cielesnej. W miejscu gdzie mężczyzna mógł prawdopodobnie przebywać policjanci zastali młodą, 23 letnią, kobietę, która oświadczyła, ze przebywa w mieszkaniu sama. Niestety celne pytania zadawane przez policjantów podczas rozpytania sprawiły, iż kobieta zaczęła się gubić.

W trakcie rozmowy wyszło, iż nie wie nawet u kogo przebywa sama w domu. Policjanci postanowili dokładniej sprawdzić lokal. W kuchni wyczuli charakterystyczny zapach i ujawnili na blacie kartkę papieru z suszem roślinnym, jak się później okazało marihuaną. Niespodzianka jednak czekała na nich pod blatem w szafkach. Dokładniej rzecz ujmując pod zlewem na worku z ziemniakami siedział poszukiwany mężczyzna. Obie osoby zostały zatrzymane.

W toku dalszych czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu ponad 104 gramy marihuany oraz kilka tabletek ecstasy. W związku z poprzednimi zarzutami oraz posiadaniem środków odurzających Prokuratura Rejonowa ze Świebodzina zwróciła się do Sądu Rejonowego w Świebodzinie o zastosowanie środka w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u