Pożar w Gozdnicy. Spłonęły 3 auta

22 kwiecień 2019
Autor: 
Pożar w Gozdnicy. Spłonęły 3 auta OSP Gozdnica

W Gozdnicy doszło do pożaru 3 samochodów osobowych, pojazdy spłonęły doszczętnie. Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy straży pożarnej oraz policja.

W poniedziałek, 22 kwietnia, kilka minut przed godziną 3 w nocy doszło do pożaru samochodu, który znajdował się na jednym z parkingów w Gozdnicy. Pożar rozwijał się błyskawicznie, jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej rozprzestrzenił się na dwa sąsiadujące pojazdy. Przybyli na miejsce strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej.

Działania polegały na podaniu prądu środka gaśniczego w postaci piany gaśniczej na płonące pojazdy. Działanie gaśnicze piany polega na wytworzeniu warstwy izolującej, blokując dostęp tlenu do palącego sie materiału. Ten środek gaśniczy znakomicie sprawdza się w przypadku pożarów samochodów. 

Miejsce akcji gaśniczej zabezpieczał patrol policji.

Fot. OSP Gozdnica

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u