Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką pod Gorzowem. Nie żyje jedna osoba (ZDJĘCIA)

06 maj 2019
Autor: 
Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką pod Gorzowem. Nie żyje jedna osoba gorzowianin.com

Tragiczny koniec długiego weekendu. Na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa Wielkopolskiego kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna zginął na miejscu. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę, 5 maja, po godzinie 23:10. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Toyota jechał w kierunku Strzelec Krajeńskich. Na prostej drodze tuż przed Różankami z nieznanych przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką marki Volvo. Zderzenie było bardzo silne, osobówka została całkowicie zmiażdżona.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz zastęp ochotników z Różanek. Przybyły też patrole policji oraz zespół pogotowia. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący Toyotą, natomiast kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak informuje portal gorzowianin.com, strażacy wraz z policjantami przeszukiwali pobliski teren, ponieważ nie było wiadomo czy osobową Toyotą nie podróżował ktoś jeszcze. Po sprawdzeniu okazało się, że w zmiażdżonym aucie jechał sam kierowca.

Droga krajowa nr 22 jest zablokowana w obu kierunkach. Mundurowi wyznaczyli objazd przez Wojcieszyce. Utrudnienia z pewnością potrwają jeszcze przez kilka godzin.

Fot. gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u