Ciężarówka uderzyła w bariery na S3 i stanęła w ogniu. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

13 maj 2019
Autor: 
Ciężarówka uderzyła w bariery na S3 i stanęła w ogniu. Droga zablokowana Czytelnik Marek

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 maja, po godzinie 16:30. Na trasie S3 na wysokości miejscowości Deszczno płonęła ciężarówka. Droga jest całkowicie zablokowana.

Na jezdni w kierunku Skwierzyny doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Ogień objął cały pojazd. Wcześniej kierowca uderzył w samochód służby drogowej i bariery energochłonne.

Na miejscu pracuje już 5 zastępów straży pożarnej, w tym dwie cysterny. - Słychać było wybuch baku z paliwem - relacjonuje świadek zdarzenia.

Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Gęsty dym widać z odległości kilku kilometrów. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Godzina 17.20: - W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, to pracownicy służby drogowej. Kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało - mówi bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków. Naczepa ciężarówki spłonęła doszczętnie. Trasa S3 może być zablokowana nawet do godziny 20:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u