Osobówka wjechała w budynek w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2019
Autor: 
Osobówka wjechała w budynek w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Do niecodziennego wypadku doszło w Zielonej Górze. Samochód osobowy uderzył w budynek przy ulicy Sienkiewicza. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu po godzinie 17:30. Kierowca osobówki marki Renault Megane jadąc ulicą Sienkiewicza z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, a następnie czołowo uderzył w budynek. Zderzenie było na tyle silne, że w pojeździe wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulator w rozbitym pojeździe. Po chwili przybył także specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego. Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u