Uderzył w budynek w Zielonej Górze. Był pod wpływem marihuany (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2019
Autor: 
Uderzył w budynek w Zielonej Górze. Był pod wpływem marihuany Redakcja

Samochód osobowy uderzył w budynek przy ulicy Sienkiewicza w Zielonej Górze. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Kierowca był pod wpływem marihuany.

Kierujący pojazdem marki Renault Megane jechał ulicą Sienkiewicza w kierunku ul. Wrocławskiej. Nagle z nieznanych przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu, a następnie czołowo uderzył w pobliski budynek. Zderzenie było na tyle silne, że w osobówce wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Przybył także specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego, który przebadał pasażerkę Renault. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Policjanci przez ponad godzinę prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. - Mężczyzna kierujący samochodem był pod wpływem marihuany. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizja drogowa - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u