Ktoś potrącił dwie kobiety i uciekł. Jedna jest poważnie ranna. Policja prosi o pomoc

30 czerwiec 2019
Ktoś potrącił dwie kobiety i uciekł. Jedna jest poważnie ranna. Policja prosi o pomoc Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do poważnego wypadku doszło późno w nocy w Nowogrodzie Bobrzańskim. Ktoś potrącił dwie kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia. Stan jednej z poszkodowanych kobiet jest poważny, ma m.in. złamaną miednicę.

W niedzielę, 30 czerwca, około godziny 1:29, w Nowogrodzie Bobrzańskim przy ulicy Piaskowej doszło do potrącenia dwóch kobiet w wieku 39 i 40 lat. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze.

Dwie kobiety w tym jedna w ciężkim stanie trafiły do szpitala. U najbardziej poszkodowanej 39-latki stwierdzono złamanie miednicy, odmę płucną oraz krwiaka wątroby. Starsza kobieta po wykonaniu szczegółowych badań opuściła szpital w niedzielę rano.

Sprawca zdarzenia uciekł, nie udzielając pomocy. Jechał srebrnym samochodem osobowym marki Volkswagen Touran. Poszukuje go zielonogórska policja.

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku. - Wszystkie osoby, które mają informację na temat zdarzenia prosimy o kontakt z zielonogórską policją - apeluje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u