Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

02 lipiec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. Droga zablokowana Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Przylepie, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Droga została całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 lipca, po godzinie 13:30. Kierująca samochodem osobowym marki Citroen C4 jechała ul. Przylep-Solidarności w kierunku Czerwieńska. W pewnym momencie zwolniła, aby wykonać manewr skrętu w lewo na teren przeszkola. Wówczas pojazd zaczął wyprzedzać kierowca Fiata Seicento. Samochody zderzyły się na środku drogi.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Pomimo że uczestnicy zdarzenia wyszli z pojazdów o własnych siłach, na miejsce przybyły również dwa zespoły pogotowia.

Kobieta kierująca Citroenem doznała urazu głowy, natomiast starszy kierowca Fiata uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Ratownicy zadecydowali, że mężczyzna zostanie przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania.

Służby całkowicie zablokowały drogę, co mocno sparaliżowało ruch w okolicy. Kierowcy objeżdżają miejsce zdarzenia przez przyległe ulice, które szybko zostały zakorkowane. Nie wiadomo jeszcze jak długo policjanci będą blokować ulicę.

Godzina 14:30 - Służby wprowadziły wahadłową organizację ruchu. Wszystko wskazuje na to, że winny zdarzeniu będzie kierowca Fiata.

Godzina 18:30 - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Winnym okazał się kierujący Fiatem Seicento. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.