Samochód uderzył w barierki na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana!

18 lipiec 2019
Samochód uderzył w barierki na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się na wysokości węzła Zielona Góra Północ. Samochód osobowy uderzył w barierki na prostym odcinku drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Około godziny 6:30 na wysokości węzła Zielona Góra Północ doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego marki Volkswagen. Kierujący wraz z pasażerką podróżowali z województwa dolnośląskiego nad morze. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi auto zjechało na lewy pas i uderzyło w barierki, pojazd zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

- Prawdopodobnie kierujący przysnął za kierownicą. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

W wyniku zdarzenia poszkodowana został jedna osoba, to pasażerka z Volkswagena. Kobieta trafiła do zielonogórskiego szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana. Policja planuje jeszcze przed godziną 9 udostępnić jeden pas ruchu w kierunku Sulechowa.

Godzina 9:15 - Droga wciąż jest zablokowana, jednak w ciągu kilkunastu minut powinien zostać udostępniony jeden pas ruchu.

Godzina 9:30 - Odblokowany został jeden pas ruchu w kierunku Sulechowa.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u