Wypadek na S3 na wysokości Zielonej Góry. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

19 lipiec 2019
Autor: 
Wypadek na S3 na wysokości Zielonej Góry. Dwie osoby poszkodowane Redakcja

Po godzinie 16:00 na trasie S3 w Zielonej Górze doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana, tworzą się korki.

To informacja z ostatniej chwili. Do zdarzenia doszło na wysokości osiedla Pomorskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla Corsy nagle zjechał z trasy i uderzył w bariery energochłonne. Następnie osobówka odbiła się od nich i wpadła na prawidłowo jadącego Forda Mondeo.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Obecnie są one opatrywane w karetkach pogotowia. Do szpitala zostanie przetransportowana prawdopodobnie tylko jedna osoba.

Droga w kierunku Sulechowa została całkowicie zablokowana. Na trasie S3 od razu stworzyły się kilkukilometrowe korki. Policjanci kierują kierowców objazdem przez miasto. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:00.

Godzina 18:00 - Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20. Na trasie S3 utworzył się kilometrowy korek, utrudnienia pojawiają się również w Starym Kisielinie oraz na wysokości Raculi. Na węźle Północnym ruch odbywa się płynnie. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u