Poważny wypadek pod Wschową. Ranne 4 osoby, w akcji śmigłowiec LPR

20 lipiec 2019
Poważny wypadek pod Wschową. Ranne 4 osoby, w akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranne zostały 4 osoby. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

W sobotę, 20 lipca, około godziny 11, na Drodze Wojewódzkiej numer 319 pomiędzy miejscowościami Stare Strącze a Krzepielów doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowanych zostało 5 zastępów straży pożarnej, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem Golfem podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do czołowego zderzenia z Toyotą Yaris. - podaje podkom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy KPP we Wschowie.

Jedna osoba poszkodowana trafiła śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze, dwie kolejne do szpitala w Głogowie. Czwarta osoba trafi najprawdopodobniej do szpitala we Wschowie lub w Lesznie. Wszyscy poszkodowani są przytomni. 

Droga Wojewódzka numer 319 jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracują już policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.