Poważny wypadek na trasie S3, ranne zostały 4 osoby. W akcji śmigłowiec LPR

20 lipiec 2019
Poważny wypadek na trasie S3, ranne zostały 4 osoby. W akcji śmigłowiec LPR Fot. Piotr

Poważny wypadek na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Samochód osobowy wypadł z drogi, poszkodowane są 4 osoby, na miejscu pracują już służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło na 72 kilometrze trasy S3 w kierunku Szczecina, na wysokości miejscowości Rębowo. Samochód osobowy wypadł z drogi, w pojeździe zakleszczone były 4 osoby. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do osób poszkodowanych, które były zakleszczone w pojeździe.

Trzy osoby zostały już wyciągnięte z rozbitego pojazdu i przekazane przybyłym na miejsce Zespołom Ratownictwa Medycznego. Jeden osoba jest wciąż zakleszczona we wraku, trwa akcja ratownicza.

Trasa S3 w kierunku Szczecina jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy. 

Godzina 12:50 - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Sharan uderzył w bariery energochłonne po czym wypadł z trasy i dachował. Wszystkie osoby zostały ewakuowane z rozbitego pojazdu i przekazane pod opiekę ratowników medycznych oraz lekarzy.

Godzina 14:00 - Droga została odblokowana, ruch odbywa się płynnie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.