Ukradł auto ojcu i wybrał się z dziewczyną na przejażdżkę. Ma sądowy zakaz prowadzenia (ZDJĘCIA)

06 sierpień 2019
Autor: 
Ukradł auto ojcu i wybrał się z dziewczyną na przejażdżkę KPP Świebodzin

Ukradł samochód swojemu ojcu, bo chciał wybrać się ze swoją 18-letnią dziewczyną na przejażdżkę. Podczas kontroli pasażerka miała przy sobie marihuanę. Oboje zostali zatrzymani, a za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 4 sierpnia. - Do Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie zgłosił się zdenerwowany mężczyzna, który poinformował, że z jego posesji zostało skradzione auto. O takie zachowanie podejrzewał swojego syna, który w przeszłości dopuścił się już takiego czynu. O kradzieży natychmiast powiadomiono patrole - relacjonuje mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Zaledwie dwie godziny później funkcjonariusze zauważyli osobowe Audi w miejscowości Myszęcin (gmina Szczaniec). Za kierownicą siedział 20-letni syn zgłaszającego. Młody mężczyzna prowadził pojazd z orzeczonym zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Wraz z nim podróżowała 18-letnia pasażerka. W trakcie kontroli znaleziono u niej marihuanę.

Para młodych ludzi została zatrzymana. - 18-latka odpowie za posiadanie środków odurzających, natomiast 20-latek zgodnie z przepisami prawa odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu oraz niestosowanie się do wyroku sądu - dodaje mł. asp. Ruciński.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u