Wypadek w centrum Zielonej Góry. Osobówka uderzyła w skuter (ZDJĘCIA)

09 sierpień 2019
Wypadek w centrum Zielonej Góry. Osobówka uderzyła w skuter Redakcja

Samochód osobowy zderzył się ze skuterem w Zielonej Górze. Poszkodowany kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Droga została zablokowana w obu kierunkach.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Reja po godzinie 17:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego Fiata uderzył w tył skutera jadącego w kierunku al. Wojska Polskiego.

Na miejsce przybył specjalistyczny zespół pogotowia, dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Poszkodowany kierowca skutera po udzieleniu pomocy został przetransportowany do szpitala.

Policjanci nieustannie zbierają wszelkie ślady i przeprowadzają niezbędną dokumentację na miejscu zdarzenia. Trwa ustalanie wszystkich szczegółów i okoliczności wypadku. Ulica Reja została całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u