Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 24. W akcji śmigłowiec LPR

10 sierpień 2019
Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 24. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny w skutkach wypadek na Drodze Krajowej numer 24. W zderzeniu samochodu osobowego z motorowerem zginęła jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest całkowicie zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 10 sierpnia, około godziny 11. Na Drodze Krajowej numer 24, na wysokości miejscowości Wierzbno doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Rozpoczęła się dramatyczna walka o życie motorowerzysty. 

- W wyniku tego zdarzenia, pomimo reanimacji motorowerzysta zmarł. - podaje asp. Agnieszka Żyża, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego wypadku. Droga Krajowa numer 24 jest zablokowana, funkcjonariusze wyznaczają objazdy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.