Ciężarówka wypadła z drogi na trasie S3. Występują utrudnienia w ruchu

10 sierpień 2019
Autor: 
Ciężarówka wypadła z drogi na trasie S3. Występują utrudnienia w ruchu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi na trasie S3 na wysokości miejscowości Rosin. Na miejscu pracują służby ratownicze, ruch odbywa się jednym pasem.

W sobotę, 10 sierpnia, około godziny 13:40 do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Świebodzinie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego na trasie S3, na wysokości miejscowości Rosin w kierunku Sulechowa. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, droga przez pewien czas była całkowicie zablokowana. 

- Do zdarzenia doszło z przyczyn technicznych. Nikomu nic się nie stało, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Kierowca ciężarówki został przekazany pod opiekę ratowników medycznych, po przebadaniu nie stwierdzono u niego żadnych poważniejszych obrażeń. Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem, występują utrudnienia. Na czas wyciągania rozbitego zestawu, droga może zostać zamknięta.

Godzina 15:40 - Ruch odbywa się płynnie, bez utrudnień.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u