Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się trzy osobówki, jedna osoba trafiła do szpitala

27 sierpień 2019
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się trzy osobówki, jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek, 27 sierpnia, po godzinie 16:35. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi jadąc w kierunku osiedla Pomorskiego, nie zwrócił uwagi na pojazdy zatrzymujące się przed sygnalizacją świetlną. Wówczas Mitsubishi uderzył w Opla, który odbił się i lekko najechał na tył Toyoty.

Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Przybył również patrol policji z drogówki. Do szpitala przetransportowano kierowcę Opla, który do karetki trafił na noszach. Obecnie nie wiadomo dokładnie jakich obrażeń doznał.

Policjanci cały czas ustalają wszystkie szczegóły zdarzenia i przeprowadzają niezbędną dokumentację. Przejazd Szosą Kisielińską w kierunku osiedla Pomorskiego odbywa się jednym pasem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u