Poważny wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Ranne 3 osoby. W akcji śmigłowiec LPR

09 wrzesień 2019
Poważny wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Ranne 3 osoby. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W zderzeniu 3 samochodów osobowych ranne zostały 3 osoby. Na miejscu pracują łącznie 4 zastępy straży pożarnej. Droga Krajowa numer 32 w Dychowie jest całkowicie zablokowana.

W poniedziałek, 9 września, o godzinie 14:54 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku trzech samochodów osobowych na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Dychów. Na miejsce zadysponowane zostały łącznie cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry-Przylepu.

W zdarzeniu poszkodowane zostały łącznie 3 osoby. Dwie trafiły do szpitala w Zielonej Górze a jedna do placówki w Krośnie Odrzańskim. 

- Zderzeniu z udziałem trzech pojazdów. Czynności na miejscu trwają. Okoliczności zdarzenia będą ustalane przez funkcjonariuszy. - podaje asp. szt. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Fot. OSP Bobrowice

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u