Osobówka czołowo uderzyła w drzewo w Radowicach pod Sulechowem (ZDJĘCIA)

09 wrzesień 2019
Autor: 
Osobówka czołowo uderzyła w drzewo w Radowicach pod Sulechowem OSP Trzebiechów

Na trasie Sulechów - Trzebiechów samochód osobowy czołowo uderzył w drzewo. Kierowcy nic się nie stało, ucierpiał jedynie pojazd.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 21:12. Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał drogą wojewódzką nr 278 z Sulechowa w kierunku Trzebiechowa. Nagle na zakręcie w miejscowości Radowice pojazd wypadł z trasy i czołowo uderzył w drzewo.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, w tym ochotników z Trzebiechowa i Głuchowa. Przybył również patrol policji. Kierowca wyszedł z samochodu jeszcze przed przyjazdem służb i nie potrzebował pomocy medycznej. Strażacy musieli jednak zneutralizować płyny eksploatacyjne, które wyciekły z osobówki.

Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już wahadłowo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u