Nocny pożar pojazdów na terenie firmy w Zielonej Górze. To było podpalenie

11 wrzesień 2019
Nocny pożar pojazdów na terenie firmy w Zielonej Górze. To było podpalenie Redakcja

Nocny pożar pojazdów na terenie jednej z firm świadczącej usługi remontowo-budowlane w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przyczyną pożaru było podpalenie.

W środę, 11 września, kilka minut przed godziną 4 nad ranem do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru dwóch pojazdów oraz koparki na terenie jednej z firmy przy ulicy Zimnej w Zielonej Górze. Na miejsce zdarzenia zadysponowano łącznie 3 zastępy straży pożarnej. Pożar został szybko opanowany i ugaszony.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że na terenie firmy palą się dwa samochody osobowe i koparka. - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Jak nieoficjalnie ustalił portal NewsLubuski.pl przyczyną pożaru było celowe podpalenie, sprawca bądź sprawcy mieli podjechać samochodem osobowym pod siedzibę firmy, a następnie rzucić butelkę z substancją łatwopalną w kierunku zaparkowanych pojazdów. 

Na miejscu wciąż pracują policjanci. Funkcjonariusze próbują ustalić przebieg zdarzenia oraz ewentualnych sprawców. 

Wkrótce więcej informacji...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.