Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Krajowa "32" jest zablokowana (ZDJĘCIA)

11 wrzesień 2019
Autor: 
Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Krajowa "32" jest zablokowana OSP Dąbie

Dwa samochody osobowe zderzyły się na odcinku drogi krajowej nr 32 na wysokości Nowego Zagóru. Trasa jest zablokowana w obu kierunkach, wprowadzono objazd.

Do wypadku doszło środę, 11 września, po godzinie 16:30. Na 31 kilometrze drogi krajowej nr 32 na wysokości miejscowości Nowy Zagór zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Hyundai czołowo uderzył w tył Seata.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz samochód ochotników z Dąbia. Przybył również zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

Droga krajowa nr 32 jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Krosno Odrzańskie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 21:00.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u