Potrącenie rowerzysty na ścieżce pieszo-rowerowej w Zielonej Górze

13 wrzesień 2019
Potrącenie rowerzysty na ścieżce pieszo-rowerowej w Zielonej Górze Redakcja

Na ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze doszło do potrącenia rowerzysty znajdującego się na ścieżce pieszo-rowerowej. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W piątek, 13 września, około godziny 12:20 doszło do potrącenia rowerzysty, który poruszał się ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat, wyjeżdżając z posesji na drogę główną nie zauważył rowerzysty jadącego po ścieżce pieszo-rowerowej. Doszło do zderzenia. Ranny rowerzysta jest pod opieką ratowników medycznych.

- Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Na miejscu zdarzenia pracują również policjanci, którzy ustalają wszystkie okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.