Tragedia pod Nową Solą. Strażacy wyciągnęli ciało mężczyzny ze studni

15 wrzesień 2019
Tragedia pod Nową Solą. Strażacy wyciągnęli ciało mężczyzny ze studni Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wsi Bielawy pod Nową Solą. Strażacy wyciągnęli ciało mężczyzny ze studni na prywatnej posesji. Na miejscu pracują też policjanci pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę, 15 września, służby ratownicze zostały wezwane do wsi Bielawy pod Nową Solą, gdzie w studni na prywatnej posesji znajdowało się ciało mężczyzny. Strażacy wyciągnęli ciało ze studni na powierzchnię. Na miejsce zdarzenia wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. 

Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.