Potrącenie rowerzysty w centrum Zielonej Góry. Poszkodowany trafił do szpitala

25 wrzesień 2019
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w centrum Zielonej Góry. Poszkodowany trafił do szpitala Redakcja

U zbiegu ulicy Westerplatte z placem Bohaterów w Zielonej Górze kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 25 września, około godziny 10:30. Kiedy rowerzysta przejeżdżał przez przejazd rowerowy wzdłuż ulicy Westerplatte, uderzył w niego kierowca Mercedesa wyjeżdżający z placu Bohaterów. Samo zderzenie nie było zbyt silne, na co wskazują uszkodzenia osobówki i jednośladu.

Na miejsce wysłano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia. Poszkodowany rowerzysta został opatrzony przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowany do szpitala. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Na miejscu nieustannie pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie zostanie ono zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zablokowany jest prawy pas ul. Westerplatte w kierunku dworca PKP.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u