Ciężarówka z trocinami przewróciła się na bok pod Nową Solą

27 wrzesień 2019
Ciężarówka z trocinami przewróciła się na bok pod Nową Solą OSP Lubięcin

Samochód ciężarowy przewożący trociny przewrócił się na bok na łuku drogi. Na miejsce wezwana została straż pożarna oraz policja. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 września, około godziny 22. Samochód ciężarowy przewożący trociny przewrócił się na bok na łuku Drogi Wojewódzkiej numer 315 w pobliżu miejscowości Lubięcin. Na miejsce zdarzenia zadysponowana została straż pożarna oraz policja. Droga została całkowicie zablokowana.

Na szczęście w zdarzeniu drogowym nikt nie został ranny. Na miejscu zdarzenia pracują już policjanci z nowosolskiej drogówki. Funkcjonariusze będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Nie wiadomo jak długo potrwają utrudniania na odcinku Drogi Wojewódzkiej numer 315 pomiędzy Lubięcinem a Lipinami.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.