Wypadek na krajowej "22" pod Gorzowem. Sprawca zawracał w niedozwolonym miejscu (ZDJĘCIA)

28 wrzesień 2019
Autor: 
Wypadek na krajowej "22" pod Gorzowem. Sprawca zawracał w niedozwolonym miejscu OSP Lubniewice

Dwa samochody osobowe zderzyły się w sobotni poranek na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kilka osób przetransportowano do szpitala. Droga była zablokowana przez dwie godziny.

Do wypadku doszło w sobotę, 28 września, kilka minut przed godziną 7:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Kia Rio jechał krajową "22" od strony Gorzowa. Pomiędzy Kiełpinem, a Waldowicami postanowił on zawrócić w niedozwolonym miejscu. Wtedy w bok osobówki czołowo uderzył prawidłowo jadący Volkswagen Polo.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego i Sulęcina oraz cztery samochody ochotników z Deszczna, Lubniewic, Krasowca oraz Krzeszyc. Przybyły także zespoły pogotowia oraz policjanci z gorzowskiej drogówki.

Łącznie do szpitala przetransportowano sześć osób. Wszystkie przejdą w nim szczegółowe badania. Droga krajowa nr 22 była zablokowana przez blisko dwie godziny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u