Śmiertelny wypadek pod Nowym Kurowem. Zginęła kobieta (ZDJĘCIA)

14 czerwiec 2016
Anna Warchoł

Około godz. 11.00 na DW 156 (pow. strzelecko-drezdenecki) samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo a następnie zapalił się. Na miejscu zginęła kobieta a trzy inne osoby trafiły do szpitala. 

Prawdopodobna przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

Samochód jechał z Drezdenka w kierunku Strzelec Krajeńskich. Na śliskiej nawierzchni, po silnych opadach deszczu,  samochód wpadł w poślizg, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.