Kolejny pożar pustostanu w Zielonej Górze. To podpalenie

29 wrzesień 2019
Pożar pustostanu w Zielonej Górze. To podpalenie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Kolejny pożar pustostanu przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu zdarzenia pracują dwa zastępy straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu.

W niedzielę, 29 września, kilkanaście minut po godzinie 13 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z pobliskiej jednostki. Przypomnijmy, że jest to już drugi pożar tego budynku w ciągu kilku dni. Poprzednio spłonęło całe poddasze budynku. 

Tym razem pożar wybuchł na parterze budynku, okien wydobywał się czarny dym. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej i już po kilku minutach pożar został opanowany. Trwa dogaszanie.

Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było celowe podpalenie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.