Wypadek na trasie Babimost - Kargowa. Ranne trzy osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

06 październik 2019
Autor: 
Wypadek na trasie Babimost - Kargowa. Ranne trzy osoby, w tym dziecko Fot. OSP Kargowa

Trzy osoby, w tym jedno dziecko, trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na trasie Kargowa - Babimost. Droga jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w niedzielę, 6 października, o godzinie 11:41. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 313 pomiędzy Kargową a Babimostem czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Do wypadku doszło na prostej drodze na wysokości miejscowości Przeszkoda.

Do zdarzenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrol policji. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. To dwie osoby dorosłe oraz dziecko. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala, gdzie przejdą szczegółowe badania.

Trasa Kargowa - Babimost jest zablokowana. Kierowcy samochodów osobowych objeżdżają miejsce wypadku przez ścieżkę rowerową. Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci.

Fot. OSP KSRG KargowaRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u