Stłuczka na skrzyżowaniu w Gorzowie Wielkopolskim. Zablokowana ulica Matejki (ZDJĘCIA)

06 październik 2019
Autor: 
Stłuczka na skrzyżowaniu w Gorzowie Wielkopolskim. Zablokowana ulica Matejki Fot. Jakub Fabicki

Dwa samochody osobowe czołowo zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Matejki i Fredry w Gorzowie Wielkopolskim. Auta stoją na środku drogi. W miejscu zdarzenia stworzyły się korki.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 października, po godzinie 15:30. Kierowca Peugeota jechał ul. Matejki w kierunku ronda Myśliborskiego. Na środku skrzyżowania czołowo uderzył w niego kierowca Volkswagena, który wymusił pierwszeństwo przejazdu, aby skręcić z ulicy Matejki w ul. Fredry. Siła zderzenia była na tyle mocna, że w Peugeocie wybuchły poduszki powietrzne.

Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Pojawiły się także dwa zastępy straży pożarnej oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Ratownicy medyczni przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu, lecz nie ma konieczności transportowania ich do szpitala.

W związku z kolizją na drodze szybko stworzyły się korki. Ulica Matejki została całkowicie zablokowana. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Fot. Jakub Fabicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u