Bus uderzył w tył osobówki i wpadł na przejście dla pieszych w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu

24 październik 2019
Bus uderzył w tył osobówki i wpadł na przejście dla pieszych w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu Redakcja

Bus uderzył w tył osobówki, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych w Zielonej Górze. Na miejscu pracują policjanci. Występują utrudnienia w ruchu.

W czwartek, 24 października, około godziny 12:10 na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze bus marki Renault Master z impetem uderzył w tył samochodu osobowego marki Skoda Fabia. Na miejsce wezwany został patrol policji. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Ronda PCK.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w tył jego pojazdu uderzył rozpędzony bus. Po zderzeniu pojazdy wpadły na przejście dla pieszych, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane najprawdopodobniej jako kolizja drogowa.

W miejscu kolizji występują utrudnienia w ruchu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u