Brutalna napaść na 30-latka w Gorzowie. Zatrzymano już sześć osób

16 listopad 2019
Autor: 
Brutalna napaść w Gorzowie. Zatrzymano już sześć osób KWP Gorzów Wlkp.

W piątkowy wieczór w jednym z mieszkań przy ul. Mikołajczyka w Gorzowie Wielkopolskim doszło do brutalnego rozboju. Grupa zamaskowanych mężczyzn wyważyła drzwi do lokalu, gdzie brutalnie pobiła 30-latka. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się 15 listopada około godziny 21:40. - Grupa kilku zamaskowanych napastników po siłowym i bezprawnym wtargnięciu do jednego z mieszkań po wcześniejszym sforsowaniu drzwi, napadło na 30-latka - relacjonuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Napastnicy uciekli jeszcze przed przyjazdem policji. Ofiara ze złamaną ręką oraz innymi poważnymi obrażeniami została przetransportowana do gorzowskiego szpitala.

W związku ze zdarzeniem decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim powstała specjalna grupa operacyjno-śledcza skierowana wyłącznie do tej sprawy. - W wyniku intensywnych i skomplikowanych działań wielu policjantów zatrzymanych zostało 6 osób. Trwają dalsze czynności w tej sprawie - informuje nadkom. Maludy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u