Poważny poranny wypadek na S3 pod Nowym Miasteczkiem

03 grudzień 2019
Autor: 
Poważny poranny wypadek na S3 pod Nowym Miasteczkiem KPP Nowa Sól

Do porannego wypadku doszło na trasie S3 w pobliżu Nowego Miasteczka. Samochodem osobowym podróżowała jedna osoba, która trafiła do szpitala.

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 8 rano do służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego na trasie S3 w pobliżu miejscowości Nowe Miasteczko. Na miejscu okazało się, że w pobliżu 222 kilometra trasy szybkiego ruchu doszło do dachowania BMW. Pojazdem podróżowała jedna osoba, 30-letni mężczyzna.

- Kierowca trafił do szpitala, policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. - podaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u