Tragiczny wypadek na krajowej "22". Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

01 styczeń 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich Redakcja/archiwum

Dwa samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 22 pod Strzelcami Krajeńskimi. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w środę, 1 stycznia, po godzinie 16:30. Na 81-kilometrze krajowej "22" na odcinku Przyłęg - Brzoza czołowo zderzyły się dwa pojazdy. To osobowe Audi oraz bus marki Mercedes.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przybyły także specjalistyczne zespoły pogotowia. W wyniku zdarzenia zginął 21-letni kierowca Audi. - Ponadto dwie osoby trafiły do szpitala - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci oraz prokurator. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana w obu kierunkach. Objazd odbywa się przez Górki Noteckie, Sarbiewo i Zwierzyn. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 20:30 - informuje GDDKiA.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!


Przeczytaj też: Pożar byłego zajazdu w Santoku. Strażacy: to podpalenie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u