Drzewo śmiertelnie przygniotło mężczyznę w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

02 styczeń 2020
Autor: 
Drzewo śmiertelnie przygniotło mężczyznę w Zielonej Górze Redakcja

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Spadające drzewo zwaliło się wprost na mężczyznę. Ranny zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 2 stycznia, po godzinie 11:00. W lasku przy ulicy Alfreda Nobla w Zielonej Górze spora brzoza zwaliła się na pilarza.

Na miejsce wysłano dwa zespoły pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej. Ratownicy medyczni wspólnie ze strażakami przez ponad pół godziny reanimowali poszkodowanego. Niestety akcja nie przyniosła żadnego rezultatu. Lekarz stwierdził zgon.

Wszystkie okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniać zielonogórska policja i prokuratura.

Godzina 12.20: - Był to 50-letni mężczyzna. Na miejscu jest także drugi pracownik z uprawnieniami do wycinki drzew - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Do podobnego zdarzenia doszło w Sierczynku koło Międzyrzecza. Na terenie fabryki drewnianych domów deski runęły na 40-letniego mężczyznę.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u