Zatrzymani za posiadanie narkotyków

04 luty 2020
Autor: 
Zatrzymani za posiadanie narkotyków Redakcja

Funkcjonariusze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku zatrzymali dwoje obywateli Niemiec, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Ponieśli już konsekwencje.

2 lutego polsko – niemiecki patrol zatrzymał w Świecku dwoje obywateli Niemiec, którzy podróżowali autokarem rejsowym. Powodem zatrzymania było posiadanie przez nich amfetaminy, extasy i marihuany.

46-letni mężczyzna oraz 41-letnia kobieta usłyszeli zarzuty za posiadanie i przewóz substancji narkotycznych. Oboje przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 1 rok próby oraz karze grzywny w wysokości 500 zł.

Źródło: mjr SG Joanna Konieczniak Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u