Dobry fotoportret - podstawy i triki. Zapisz się na kurs już dziś

04 luty 2020

Akademia Twórczych Poszukiwań zaprasza wszystkich, którzy interesują się fotografią portretową na warsztaty Dobry fotoportret - podstawy i triki.

Terminy:

6 lutego w godz. 16.30 - 18.30

13 lutego w godz. 16.30 - 18.30

20 lutego w godz. 16.30 - 18.30

26 lutego w godz. 16.30 - 19.00

Cena kursu: 599zł

Wszyscy uczestnicy otrzymają CERTYFIKAT ukończenia kursu w Lubuskiej Szkole Fotografii.

Więcej informacji: 607 651 051 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymagane zgłoszenie mailowe, telefoniczne lub w wiadomości prywatnej. Warunkiem wpisania na listę kursantów jest przedpłata zaliczkowa w wys. 150 zł.

Warsztaty poprowadzi

ELŻBIETA PRZYBYŁA-SZPAKOWSKA

- Fotograf, portrecistka.

- Absolwentka Animacji społeczno-kulturalnej o specjalności fotografia na Uniwersytecie zielonogórskim.

- Swoja przygodę z fotografią rozpoczęła w liceum od fotografii klasycznej (analogowej). Od 12 lat zajmuje się fotografią na pełen etat. Obecnie fotografuje głównie cyfrowo, jednak nie zapomniała o fotografii analogowej i od czasu do czasu fotografuje klasycznie aparatami małoobrazkowymi i średnioformatowymi.

- Od 15 lat zajmuje się fotografią portretową, wykonuje sesje kobiecie, akty, sesje par, sesje dziecięce, rodzinne, biznesowe oraz reportaże ślubne.

-Od 2017 r. Prezes Lubuskiego Stowarzyszenia Fotografów Portretowych PORTRETOWNIA

- od 2017 r. organizatorka Plenerów fotograficznych w Wolimierzu, na które przyjeżdżają fotografowie z całej Polski. Plenery odbywających się 3 razy do roku nie tylko z potrzeby tworzenia fotografii portretowej, ale w celu spotkań z innymi twórcami i z chęci odpoczynku, relaksu, wymiany myśli i doświadczeń.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u