Wypadek pod Sulechowem. Jedna osoba ranna, droga zablokowana

06 luty 2020
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Jedna osoba ranna Fot. OSP Kargowa

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Okunin - Klępsk koło Sulechowa. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek, 6 lutego, po godzinie 16:40. Na drodze wojewódzkiej nr 304 w pobliżu miejscowości Klępsk zderzyły się dwa samochody osobowe marki BMW i Renault. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz kolejne dwa samochody z OSP Kargowa i Smolno Wielkie. Przybył też zespół pogotowia i patrole zielonogórskiej drogówki. Pojazdami podróżowały cztery osoby, natomiast poszkodowana została tylko jedna z nich.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Zdarzenie można objechać przez miejscowość Stare Kramsko. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły wypadku.

Przeczytaj też: Miał płonąć budynek, palił się fotel. Wysłano blisko 10 zastępów straży pożarnej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u